Kdo jsem

Jsem Radek Bakalář a už od svých osmi let kolem sebe vytvářím nepochopitelné zázraky.

Už jako malý kluk jsem se zamiloval do kouzel a magie. Postupem času se z ,,neobyčejného“ koníčku malého kluka stala má vlastní cesta za snem, při které jsem nasbíral nespočet prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii včetně titulu Mistr České Republiky. Dokonce jsem dlouhá léta patřil k TOP 10ti tanečníkům street dance v ČR…ano tanečníkům, čtete správně. Mojí další velkou vášní je tanec, konkrétně street-dance. Právě díky kombinaci kouzel a tance jsem vyhrával jak kouzelnické soutěže, tak i taneční battly. V roce 2010 jsem byl přihlášen do televizní soutěže ČeskoSlovensko má talent a z 6000 uchazečů jsem se probojoval až do samotného finále. Po skončení soutěže jsem se v kouzlech chtěl posunout na úroveň, která v ČR/SK nemá obdoby, a tak jsem začal navštěvovat zahraniční uzavřené kongresy kouzelníků z celého světa. Získané zkušenosti mě přivedly na myšlenku, vytvořit projekt Revolution Of Magic na serveru YouTube a tím má cesta za snem nabrala neuvěřitelný spád. Rázem se ze mě stal nejhledanější a nejsledovanější kouzelník na sociálních sítích. A možná právě proto čtete tyto věty.

 V tuto chvíli jsem nejšťastnější ve svém životě, jelikož díky  ,,neobyčejnému“ koníčku osmiletého kluka, vyvádím z míry nejen známé osobnosti z ČR/SK, ale i tisíce lidí na mých živých vystoupeních.

Artists never die.

Váš Radek Bakalář

kouzelník magie vystoupení kouzelníka iluze program na firemní akci firemní večírek program na ples veřejné vystoupení nejlepší kouzelník iluzionista kúzelník kúzla program plesu šou show světový iluzionista prozrazení kouzla mikromagie co na ples umělec umělecké vystoupení